Základ úsměvu :


   Abych Vám mohl co nejlépe pomoci, potřebuji vždy porozumět 

Vašemu životu, starostem, radostem a i Vašim snům...

Čím více budeme k sobě otevření, tím více úsměvů nám 

  budoucnost přinese...

 

 

Kdo jsem? Finanční poradce.

Jmenuji se Roman Kostřeva a již pěknou řádku let se zabývám finančním a investičním poradenstvím. Mé hlavní působiště je Ostrava a severní Morava, nicméně se starám o spokojené klienty po celé České republice se kterými jsem v kontaktu v rámci online schůzek ( v menu - online schůzka ). Mými klienty jsou převážně lidé, kteří se starají o své peníze a chtějí je nejen utrácet, ale i zhodnocovat.

 

 

 Roman Kostřeva

Co s námi získáte ?

Jistotu

   U nezávazné vstupní konzultace se můžete sami přesvědčit, že vaše finance budou pod kvalitní správou a celková spolupráce bude na vysoké úrovni se zaměřením na detaily.

Možnosti

   Široká škála partnerů a spolupráce s těmi nejlepšími. Vždy budete mít k dispozici kompletní přehled všech vašich produktů, včetně možnosti změn a případných inovací.

Partnera

   Získáte tým, který se ve finančním poradenství pohybuje přes 10 let. Spolupracujeme s těmi nejlepšími v oboru. Zákládáme si na pravidelném kontaktu a budování vzájemné důvěry.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Autopojištění za polovinu..

Chcete informaci, jak jednoduše a bez návštěvy pojišťovny zlevnit Vaše autopojištění o polovinu? Vepište pouze Vás email :

zpracováním osobních údajů